Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 170

16659.

Rufpreis:
4 000 HUF

16660.

Rufpreis:
4 000 HUF

16661.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16662.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

16663.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db festészeti könyv - Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór; Végvári Lajos: Munkácsy; Szvoboda D. Gabriella: Barabás; Bényi László: Paál. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16664.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes Ferenczy témájú könyvtétel, 2 db. A Ferenczy-család. A Magyar Nemzeti Galéria kiállítása a Budavári Palotában. Bp, 1968, a Magyar Nemzeti Galéria kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Jankovich Júlia: Ferenczy Noémi. Budapest, 1983.  Corvina. 160 fotóval illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
16665.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16666.

Rufpreis:
3 000 HUF

Művészeti lexikon I-IV. köt. Szerk.: Zádor Anna-Genthon István. Bp., 1965-1968., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
16667.

Rufpreis:
1 400 HUF

Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval  256p.
16668.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bizzer István: Kontuly Béla 1904-1983. Bp., 2003, Mikes. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
16669.

Rufpreis:
2 000 HUF

16670.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF