Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1526572
16659
392
Books: Architecture, Art
1526562
16660
392
Books: Architecture, Art
2193420
16661
392
Books: Architecture, Art
2231397
16662
392
4800
Books: Architecture, Art
1526535
16663
392
Books: Architecture, Art
1886311
16664
392
Books: Architecture, Art
4 db festészeti könyv - Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór; Végvári Lajos: Munkácsy; Szvoboda D. Gabriella: Barabás; Bényi László: Paál. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
2376190
16665
392
3200
Books: Architecture, Art
Vegyes Ferenczy témájú könyvtétel, 2 db. A Ferenczy-család. A Magyar Nemzeti Galéria kiállítása a Budavári Palotában. Bp, 1968, a Magyar Nemzeti Galéria kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Jankovich Júlia: Ferenczy Noémi. Budapest, 1983. Corvina. 160 fotóval illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
1496580
16666
392
Books: Architecture, Art
2302123
16667
392
Books: Architecture, Art
Művészeti lexikon I-IV. köt. Szerk.: Zádor Anna-Genthon István. Bp., 1965-1968., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
2374119
16668
392
Books: Architecture, Art
Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval 256p.
2322257
16669
392
Books: Architecture, Art
Bizzer István: Kontuly Béla 1904-1983. Bp., 2003, Mikes. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. 2374294
16670
392
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF