Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 170

"Szabadság és nép" .Antifasiszta kiállítás újbóli bemutatása a 20. évforduló alkalmából. Kiállítási katalógus. 1962. május 11.- június 1. Csók István Galéria.
16647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vilt Tibor kiállítási katalógus. István Király Múzeum Közleményei, D sorozat,, 41. szám.  Székesfehérvár, 1965. június 6.- augusztus 27. , István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben.
16648.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

VI. Nyíregyháza-Sóstói Nemzetközi Művésztelep 1975. Kiállítási meghívó. Az egyik festő,  Lakatos József (1938-2020) festőművész által dedikált. Nyíregyháza, 1975, Jósa András Múzeum, 8 p. Benne Jarli Bajramov, Csiky Tibor, Mariusz Glazowski, Sztanyiszláv Koszenkov, Lakatos József, Peter Muschter, Pintér Éva, Jordanka Radeva, Juraj Skatulár, Szatmári Ágnes, Váci András, a művésztelep tagjainak életrajzi adataival, fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel. Megjelent 600 példányban.
16649.

Rufpreis:
1 600 HUF

16650.

Rufpreis:
1 000 HUF

16651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sándor György : Egyhúron... DVD melléklettel. Dedikált!  Kiadói tékában.
16652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goda Gertrud: Izsó Miklós szobrászi életútja. Miskolc, 1993, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírborításban, hátulján francia, német és angol nyelvű összegzéssel. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Balogh János 1874-1919 emlékkiállítása. Bp., 1959, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva.  Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
16654.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db.  Körner Éva: Picasso. A Művészet Kiskönyvtára XVI. Bp.,1968, Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott papír védőborítóval. + Brassai: Beszélgetések Picassóval. A szerző 53 fényképével, Illyés Gyula bevezetőjével. Bp.,1968, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben .
16655.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. 30 db színes képből 7 db hiányzik +  62 db egész oldalas fekete-fehér kép + 9 db fekete-fehér szövegközi kép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16656.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyar bútorok témájú könyvtétel, 2 db. K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. A magyar népművészet 4. Bp., (1974), Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált  papírkötésben, jó állapotban. + Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Budapest, 1944, Officina. Második kiadás. Viseltes kiadói karton kötésben, levált borítóval, hiányzó gerinccel.
16657.

Rufpreis:
1 200 HUF

16658.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF