"Szabadság és nép" .Antifasiszta kiállítás újbóli bemutatása a 20. évforduló alkalmából. Kiállítási katalógus. 1962. május 11.- június 1. Csók István Galéria.
Vilt Tibor kiállítási katalógus. István Király Múzeum Közleményei, D sorozat,, 41. szám. Székesfehérvár, 1965. június 6.- augusztus 27. , István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben.
VI. Nyíregyháza-Sóstói Nemzetközi Művésztelep 1975. Kiállítási meghívó. Az egyik festő, Lakatos József (1938-2020) festőművész által dedikált. Nyíregyháza, 1975, Jósa András Múzeum, 8 p. Benne Jarli Bajramov, Csiky Tibor, Mariusz Glazowski, Sztanyiszláv Koszenkov, Lakatos József, Peter Muschter, Pintér Éva, Jordanka Radeva, Juraj Skatulár, Szatmári Ágnes, Váci András, a művésztelep tagjainak életrajzi adataival, fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel. Megjelent 600 példányban.
Goda Gertrud: Izsó Miklós szobrászi életútja. Miskolc, 1993, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírborításban, hátulján francia, német és angol nyelvű összegzéssel. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Nagy Balogh János 1874-1919 emlékkiállítása. Bp., 1959, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db. Körner Éva: Picasso. A Művészet Kiskönyvtára XVI. Bp.,1968, Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott papír védőborítóval. + Brassai: Beszélgetések Picassóval. A szerző 53 fényképével, Illyés Gyula bevezetőjével. Bp.,1968, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben .
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. 30 db színes képből 7 db hiányzik + 62 db egész oldalas fekete-fehér kép + 9 db fekete-fehér szövegközi kép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Magyar bútorok témájú könyvtétel, 2 db. K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. A magyar népművészet 4. Bp., (1974), Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Budapest, 1944, Officina. Második kiadás. Viseltes kiadói karton kötésben, levált borítóval, hiányzó gerinccel.