1983. Magyarok a 12. Párizsi Biennálén. Banga Ferenc, El Kazovszkij, Záborszky Gábor. Kiállítási katalógus. Magyar és francia nyelven. + 1996. Ef Zámbó István. Kiállítási katalógus. Szentendre, Művészettelepi Galéria.
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
Dercsényi Balázs, Foltin Brunó, G.Györffy Katalin, Hegyi Gábor, Winkler Gábor, Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egézsvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.