Uhren Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2367402
11389
391
180000
Watches
International Watch Co. (IWC) Schaffhausen karóra, kézi felhúzós, beépített zsebóra szerkezet, másodpercmutatós, kissé sérült számlappal, bőr szíjjal, működik, d: 43 mm
2364105
11390
391
15000
Watches
Bucherer kvarc férfi karóra. Működő, jó állapotban bőr szíjjal. d: 36 mm
2367516
11391
391
Watches
Raketa mechanikus, 16 köves szovjet óra, bőr óraszíjjal, működik. 2367504
11392
391
Watches
Silvana svájci karóra, 17 Rubis, kopott, óraszíj nélkül, kopott, működik. 2367523
11393
391
Watches
Poljot szovjet mechanikus, 17 köves óra, kopott, foltos óraszíjjal, működik. 2367469
11394
391
3400
Watches
Szovjet mechanikus stopperóra működő állapotban, d: 5 cm 2367547
11395
391
Watches
Régi szovjet karóra, 17 köves, óraszíj nélkül, működik. 2367454
11396
391
Watches
Rakéta mechanikus férfi karóra, óraszíj nélkül, működik. 2367484
11397
391
3800
Watches
Onsa Incabloc, 17 rubis, mechanikus férfi karóra, óraszíj nélkül, működik. 2367490
11398
391
3800
Watches
Allaine Antimagnetic, 17 köves, másodperc mutatóval, óraszíjjal, kopott számlappal, működik. 2367512
11399
391
Watches
Sibona Sibodatic, mechanikus svájci karóra, 21 köves, óraszíj nélkül, működik.
2367364
11400
391
Watches
Molnija zsebóra működő, kis kopásnyomokkal, fém lánccal d: 4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF