Uhren

Zahl der Lose: 38

14K arany (Au) Doxa karóra. Jelzett, hátulján gravírozással. Működő, jó állapotban, hibátlan számlappal, bőr szíjjal d: 34 mm
11401.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
21

Timex T2N720 férfi kvarc karóra. Kaucsuk szíjjal. d: 45 mm Elem nélkül
11402.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ruhla fém-műanyag zsebóra, működőképes, d: 5 cm
11403.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fevietron quartz női karóra, sérült bőr szíjjal, működik d: 2 cm
11404.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cylindre zsebóra dupla ezüsttokban, kopott számlappal. Jelzett szerkezettel, működő állapotban, tisztítás szükséges. d:50mm
11405.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Helvetia zsebóra ezüsttokban, sérült számlappal üveg nélkül . Jelzett szerkezet, működő állapotban. d:50mm
11406.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Omega zsebóra, fém tokban, hibátlan állapotban. Jelzett szerkezettel, fém lánccal, működő állapotban, de tisztítás szükséges, d:50mm
11407.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

9 db óra, nem jár, részben sérült, hiányos
11408.

Rufpreis:
2 000 HUF

Citizen Eco-drive fényre töltődő kvarc karóra, fém szíjjal új elemmel, működő, jó állapotban d: 40mm
11409.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Doxa nagyméretű vasutas zsebóra, fém tokban, sérült számlappal. 8 napos, jelzett szerkezettel, hátoldalán mozdony díszítéssel, működő állapotban, d:70mm
11410.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Molnija zsebóra működő, kis kopásnyomokkal, fém lánccal d: 5 cm
11411.

Rufpreis:
3 000 HUF

Modern zsebóra, nem jár, d: 5 cm
11412.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF