Uhren Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356665
11401
391
70000
Watches
14K arany (Au) Doxa karóra. Jelzett, hátulján gravírozással. Működő, jó állapotban, hibátlan számlappal, bőr szíjjal d: 34 mm 2361884
11402
391
Watches
Timex T2N720 férfi kvarc karóra. Kaucsuk szíjjal. d: 45 mm Elem nélkül
2354942
11403
391
Watches
Ruhla fém-műanyag zsebóra, működőképes, d: 5 cm
2354950
11404
391
Watches
Fevietron quartz női karóra, sérült bőr szíjjal, működik d: 2 cm 2363235
11405
391
Watches
Cylindre zsebóra dupla ezüsttokban, kopott számlappal. Jelzett szerkezettel, működő állapotban, tisztítás szükséges. d:50mm 2363212
11406
391
Watches
Helvetia zsebóra ezüsttokban, sérült számlappal üveg nélkül . Jelzett szerkezet, működő állapotban. d:50mm
2363260
11407
391
26000
Watches
Omega zsebóra, fém tokban, hibátlan állapotban. Jelzett szerkezettel, fém lánccal, működő állapotban, de tisztítás szükséges, d:50mm 2358078
11408
391
Watches
9 db óra, nem jár, részben sérült, hiányos
2266521
11409
391
22000
Watches
Citizen Eco-drive fényre töltődő kvarc karóra, fém szíjjal új elemmel, működő, jó állapotban d: 40mm
2363249
11410
391
26000
Watches
Doxa nagyméretű vasutas zsebóra, fém tokban, sérült számlappal. 8 napos, jelzett szerkezettel, hátoldalán mozdony díszítéssel, működő állapotban, d:70mm 2367409
11411
391
Watches
Molnija zsebóra működő, kis kopásnyomokkal, fém lánccal d: 5 cm 2367405
11412
391
Watches
Modern zsebóra, nem jár, d: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF