Antik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2363254
11351
391
Antique
Antik réz boros kancsó, fedőn kis horpadással, m: 23,5 cm 2362996
11352
391
Antique
Iparművészeti fém doboz, Budapest plakettel. Jelzés nélkül, 16x16x3cm 2365105
11353
391
Antique
Vintage marhabőr mini bőrönd réz vasalatokkal, sarkai megerősítve. Méret 16x11x7 cm 2270059
11354
391
46000
Antique
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF