Antik

Zahl der Lose: 28

Alpakka, üveg füles kínáló d:12,5 cm, m: 8 cm
11339.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kayserzinn jelzésű szecessziós ón tálca, őzbak motívummal, 41x24 cm
11340.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kovácsoltvas fali tükör. 51x82 cm
11341.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antrik fali konzol, szobortartó. Faragott fa., kopásokkal 22x22 cm
11342.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Art deco lábas tortatálca üveglappal, Jelzett alpakka. Üveglapon kis lepattanás 33x24 cm
11343.

Rufpreis:
10 000 HUF

Neobarokk fali konzol, szobortartó. Aranyozott, faragott fa. 40x13 cm
11344.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Szecessziós fésű- / levéltartó, fém és fa, falra akasztható, kopásokkal, m: 26 cm, sz: 13,5 cm
11345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Argentor ezüstözött szecessziós asztalközép üveg betéttel (hibátlan), jelzett, m: 20,5 cm
11346.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
14

Opálüveg italos készlet ezüst(Ag) pohártartóval, nettó: 161 g, benne aranyozott palack dugóval + 6 db aranyozott feles pohár, kopottak, a palack magassága 18 cm, a poharaké 5 cm, a tartó szélessége 16 cm
11347.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
13

Wellner alpakka hatszemélyes evőeszköz készlet, eredeti dobozában, jó állapotban
11348.

Rufpreis:
3 000 HUF
30

2 db szecessziós üveg kínáló réz tartóval, utóbbin kopásnyomok, m: 17 cm, h: 22 cm
11349.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

Természetes smaragd kő 64,5 K klasszikus csiszolás, áttetsző, hozzá IGI tanusítvánnyal / Natural emerald 64,5 Ct, fancy cut, translucent 24x23x18 mm
11350.

Gelöscht

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF