Antik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2308396
11339
391
Antique
Alpakka, üveg füles kínáló d:12,5 cm, m: 8 cm 2285133
11340
391
Antique
Kayserzinn jelzésű szecessziós ón tálca, őzbak motívummal, 41x24 cm
2295754
11341
391
Antique
Kovácsoltvas fali tükör. 51x82 cm
2354354
11342
391
Antique
Antrik fali konzol, szobortartó. Faragott fa., kopásokkal 22x22 cm 2360093
11343
391
Antique
Art deco lábas tortatálca üveglappal, Jelzett alpakka. Üveglapon kis lepattanás 33x24 cm 2354350
11344
391
Antique
Neobarokk fali konzol, szobortartó. Aranyozott, faragott fa. 40x13 cm 2356042
11345
391
Antique
Szecessziós fésű- / levéltartó, fém és fa, falra akasztható, kopásokkal, m: 26 cm, sz: 13,5 cm 2356022
11346
391
11000
Antique
Argentor ezüstözött szecessziós asztalközép üveg betéttel (hibátlan), jelzett, m: 20,5 cm 2356180
11347
391
11000
Antique
Opálüveg italos készlet ezüst(Ag) pohártartóval, nettó: 161 g, benne aranyozott palack dugóval + 6 db aranyozott feles pohár, kopottak, a palack magassága 18 cm, a poharaké 5 cm, a tartó szélessége 16 cm 2356150
11348
391
Antique
Wellner alpakka hatszemélyes evőeszköz készlet, eredeti dobozában, jó állapotban 2356220
11349
391
Antique
2 db szecessziós üveg kínáló réz tartóval, utóbbin kopásnyomok, m: 17 cm, h: 22 cm 2364090
11350
391
50000
Antique
Természetes smaragd kő 64,5 K klasszikus csiszolás, áttetsző, hozzá IGI tanusítvánnyal / Natural emerald 64,5 Ct, fancy cut, translucent 24x23x18 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF