Militaria

Zahl der Lose: 71

1938 Felvidéki bevonulási képek, 6 db fotó kartonon, fotósarokkal rögzítve, feliratozva, jó állapotban, 6,5×8,5 cm
13229.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
16

1918 Szatmári Honvéd. II. évf. 16. sz. 1918. szept. 20. A M. Kir. Szatmári 12-ik Honvéd Gyalogezred Ujságja, az első lap leszakadt, foltos, 12 p.
13230.

Rufpreis:
800 HUF

1915 Szentlőrinc, Népfölkelési Igazolványi lap, 2 db, hajtásnyomokkal, az egyik a hajtás mentén szakadt, a másik javított, megviselt állapotban,
13231.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orosz bajonett megkímélt állapotban, egy helyen kopott, h: 34 cm
13232.

Rufpreis:
3 000 HUF
32

4 db klf XIX. sz.-i brit szurony. Jelzettek, Hadley és már készítők, klf hosszúság. 56-72 cm / 19th century 4 British socket bayonetts. British Brown Bess Type Socket Bayonet Hadley and other makers. 56-72 cm
13233.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1920 35 db katona nevesített katona portré Halmi fényképész műterméből fiatal tisztek, kadétok nagy méretű album lapokon, mindegyik hártyapapírral. Talán ludovikások, vagy más tiszti tanfolyam hallgatói. Lapméret 26x32 cm
13234.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1942 Magyar Érdemrend Lovagkereszt a Hadiszalagon kitüntetés adományozó levelének Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírással ellátott egyedi akvarell terve. 28x41 cm
13235.

Rufpreis:
10 000 HUF

1944 An Volk und Wehrmacht szovjet fogsaágba esett német tisztek propaganda röplapja a német katonákhoz és civilekhez a háború befejezésére. Sérült. / Propaganda flyer for the German army and People by German officers. Damaged.  21x31 cm
13236.

Rufpreis:
2 000 HUF

1976 Pápa-Kabhegy Kovács Béla vezérőrnagy elvtársnak az LHDS és HLÉHDS Katona tanácsainak találkozása emlékére 22 fotót tartalmazó alkalmi album
13237.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915-1916 I. világháborús levelezés, tábori postai levelezőlapok, levelek, nagyrészt feleség küldeményei hadtápos főhadnagy férje részére, Rozsnyóról a frontra, kb. 60 db tábori levelezőlap és 15-20 db levél.
13238.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

T-54/55 harckocsi oldalsó parancsnoki figyelő prizmája, orosz gyártmány, kopásnyomokkal, 22x13x7 cm
13239.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF