Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Konek Sándor: Egyházjog kivonatban különös tisztelettel hazánk egyházi viszonyaira. Dr. - - egyetemi jogtanár 1860/61-k tanévi előadásai után. Pest,1861,Händelmayer Könyomdájaban, 4+XVI+563 p. Korabeli félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, egy-két kissé foxing foltos lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg