Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

Albach, J. S.: Heilige Anklänge. Gebete für katholische Christen von - -. Sechzehnte nach der vermehrten achten unveränderte Originalauflage. Pest, 1861., Gustav Heckenast, 1 (hártyapapírral védett acélmetszetű címkép) t. + 1 (acélmetszetű díszcímlap) t. +474 p.+4 (hártyapapírral védett acélmetszet) t. Korabeli díszes egészbőr-kötés, vaknyomásos kötéstáblákkal, a könyvön díszes ezüst veretekkel és díszes kapcsokkal (jelzés nélkül), aranyozott lapélekkel, az elülső táblán monogrammal, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, a hátsó tábla belsején, a kötés mentén javított kötéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, az hátsó kötéstábla egyik alsó veretén az egyik rögzítő szegecs hiányzik, foxing foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb