Foto Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2325012
12486
388
Photo
1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által - írógéppel és kézzel - feliratozott, vintage fotó (Fátyolka), 17×11 cm
2325014
12487
388
11000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (madarak a hóban), képoldalára átnyomódott a hátoldalán levő gyermekrajz, 15x11,6 cm
1764972
12488
388
80000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Beszélgetés, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 16,5x11,5 cm
2324975
12489
388
Photo
Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db vintage negatív (Kinszki Gáborkáról és Juditkáról), 6x4,5 cm
2324962
12490
388
3200
Photo
Kinszki Imre és fényképezőgépe, 4 db mai nagyítás régi negatívokról, 15x10 cm
2325069
12491
388
11000
Photo
1948 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából aláírt vintage fotó, a kép készítésének leírásával, 12x16 cm
2325071
12492
388
Photo
cca 1928 Zsámbék, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó, 18,5x17 cm 1021371
12493
388
11000
Photo
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Lánchíd, pecséttel jelzett plasztikus fénykép, hozzáadva a hagyományos eljárással készült fotót is, 11x8 cm és 19,5x16,5 cm 2241402
12494
388
Photo
Barta Ferenc (?-). 2 db mű: Fák. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Hátoldala kissé sérült. 29,5x47 cm
2240476
12495
388
900
Photo
Barta Ferenc (?-): Cseppek. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 24x30 cm
2324485
12496
388
Photo
cca 1935 Akt, festmény reprodukció dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélkül, 22,5x13 cm, karton 30,3x19 cm 2325445
12497
388
Photo
cca 1968 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozva, 13x18 cm és 14,3x18,9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF