Foto

Zahl der Lose: 411

1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által - írógéppel és kézzel - feliratozott, vintage fotó (Fátyolka), 17×11 cm
12486.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (madarak a hóban), képoldalára átnyomódott a hátoldalán levő gyermekrajz, 15x11,6 cm
12487.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Beszélgetés, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 16,5x11,5 cm
12488.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db vintage negatív (Kinszki Gáborkáról és Juditkáról), 6x4,5 cm
12489.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kinszki Imre és fényképezőgépe, 4 db mai nagyítás régi negatívokról, 15x10 cm
12490.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1948 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából aláírt vintage fotó, a kép készítésének leírásával, 12x16 cm
12491.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1928 Zsámbék, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó, 18,5x17 cm
12492.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

cca 1930 Kerny István (1879-1963): Lánchíd, pecséttel jelzett plasztikus fénykép, hozzáadva a hagyományos eljárással készült fotót is, 11x8 cm és 19,5x16,5 cm
12493.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Barta Ferenc (?-). 2 db mű: Fák. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Hátoldala kissé sérült. 29,5x47 cm
12494.

Rufpreis:
1 200 HUF

Barta Ferenc (?-): Cseppek. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 24x30 cm
12495.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1935 Akt, festmény reprodukció dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélkül, 22,5x13 cm, karton 30,3x19 cm
12496.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1968 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozva, 13x18 cm és 14,3x18,9 cm
12497.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF