Foto Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2307189
12610
388
Photo
cca 1935-1943 össz. 4 db csoportkép a Dobó Katalin Felső Kereskedelmi Iskola tanári karáról, rajtuk többek közt Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön művészeti író lánya és Dr. Komáromi Károly igazgató, vintage felvétel kartonon, hátoldalán egy kivételével mind Sándorovszky György budapesti fényképész pecsétjével jelzett, mindegyik fotó datált, három kartonon, 11x16 és 17x22,5 cm közötti méretben
2331462
12611
388
Photo
cca 1975 Kocsis Zoltán (1952-2016) zongoraművész, karmester, zeneszerző fotója, készítette: Fejér Gábor fotóművész, hátoldalon pecsételve és feliratozva, szép állapotban, 24,5×16 cm 2328733
12612
388
Photo
1896 Budapest, Ős-Budavár, Mecsettér, keményhátú fotó, sérült, 16×10,5 cm 2329572
12613
388
4600
Photo
cca 1910 Budapest, kilátás a budai oldalról az Országházra, keményhátú fotó Divald Károly műterméből, 17,5×11,5 cm 2329577
12614
388
Photo
cca 1910 Budapest, Országház, keményhátú fotó Divald Károly műterméből, 17,5×11,5 cm 2331893
12615
388
Photo
cca 1910 Villamos-végállomás a rákoskeresztúri köztemetőnél, villamossal, fotó, szép állapotban, 10,5×7 cm 2325482
12616
388
Photo
cca 1928 Buda, Tabán, későbbi nagyítás (cca 1970), hátoldala képeslapként vonalazva, 9x13,8 cm 2326090
12617
388
Photo
cca 1930 Budapest, Tabán, fotó, 9×6 cm 2326092
12618
388
Photo
cca 1930 Budapest, Tabán, fotó, 9×6 cm 2326020
12619
388
Photo
1956 Budapest, a forradalom idején megsérült ház az Üllői út és Ferenc körút sarkán, fotó, felületén törésnyomok, 9×6 cm 2326044
12620
388
Photo
cca 1950-1960 Budapest, evezősök a Dunán a Kossuth hídnál, fotó, 12×9 cm 2326029
12621
388
Photo
1956 Budapest, emberek az utcán lincselés közben, fotó, 9×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF