https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 411

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1930-1940 Budapest, villamosok az Erzsébet híd felé, későbbi előhívás, 16,5×12,5 cm
1
12634.

cca 1930-1940 Budapest, villamosok az Erzsébet híd felé, későbbi előhívás, 16,5×12,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1965 A budapesti Királyi Vár a Várkerttel, autósforgalom nélkül, 16×11,5 cm
1
12635.

cca 1965 A budapesti Királyi Vár a Várkerttel, autósforgalom nélkül, 16×11,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1981 Budapest, VII. ker., Lenin krt. 23. GYÓGYSZERTÁR, korabeli belső felvételek, 10 db szabadon felhasználható, jogdíjmentes, professzionális negatív, 6x7 cm, és 10 db modern nagyítás 10x15 cm
1
12636.

1981 Budapest, VII. ker., Lenin krt. 23. GYÓGYSZERTÁR, korabeli belső felvételek, 10 db szabadon felhasználható, jogdíjmentes, professzionális negatív, 6x7 cm, és 10 db modern nagyítás 10x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1945 Budapest, háborús pusztítás a város központjában, szétrombolt házak és a Lánchíd, korabeli fotó, szép állapotban, 22×17 cm
1
12637.

1945 Budapest, háborús pusztítás a város központjában, szétrombolt házak és a Lánchíd, korabeli fotó, szép állapotban, 22×17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1936 Budapest, Római-parti vasárnapi üdülők, Reich Péter Cornel hagyatékából, 3 db vintage fotó, egy pecséttel jelzett, egy másik a szerző által feliratozott, egy jelzés nélküli, 24,3x18 cm
1
12638.

cca 1936 Budapest, Római-parti vasárnapi üdülők, Reich Péter Cornel hagyatékából, 3 db vintage fotó, egy pecséttel jelzett, egy másik a szerző által feliratozott, egy jelzés nélküli, 24,3x18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Budapest, a régi és az új Erzsébet híd, mindkettőn villamos, 2 db fotó, az egyik mai nagyítás, 13x18 cm és 18x24 cm
1
12639.

Budapest, a régi és az új Erzsébet híd, mindkettőn villamos, 2 db fotó, az egyik mai nagyítás, 13x18 cm és 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Budapest, a Haditengerészet emlékmű a Horthy hídon (egyúttal világítótorony is, későbbi Petőfi híd), 2 db fotó, jelzés nélkül, 6x4,5 cm és 23×17 cm
1
12640.

cca 1940 Budapest, a Haditengerészet emlékmű a Horthy hídon (egyúttal világítótorony is, későbbi Petőfi híd), 2 db fotó, jelzés nélkül, 6x4,5 cm és 23×17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1910 Budapest, Rákóczi út és a Nemzeti Színház, közlekedési járművekkel, 27-es villamossal, kiadva a Közgyűjtemények Terjesztő Irodája által, üvegnegatív, 8,5×8,5 cm
1
12641.

cca 1910 Budapest, Rákóczi út és a Nemzeti Színház, közlekedési járművekkel, 27-es villamossal, kiadva a Közgyűjtemények Terjesztő Irodája által, üvegnegatív, 8,5×8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 Budapest, lányok felvonulása az Oktogonnál a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus alkalmából, kartonra ragasztott fotó, 12,5×18 cm
1
12642.

1938 Budapest, lányok felvonulása az Oktogonnál a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus alkalmából, kartonra ragasztott fotó, 12,5×18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Budapest, Magyar Tudományos Akadémia épülete, kartonra ragasztott fotó, rárajzolt rácsozással, 17×23 cm
1
12643.

cca 1880 Budapest, Magyar Tudományos Akadémia épülete, kartonra ragasztott fotó, rárajzolt rácsozással, 17×23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
1
12644.

cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinvárosi (mai Dunaújváros) építkezések. 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal és sarki törésekkel. Proveniencia: a művész hagyatékából. 12x9 és 16x11,5 cm közötti méretben.
1
12645.

cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinvárosi (mai Dunaújváros) építkezések. 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal és sarki törésekkel. Proveniencia: a művész hagyatékából. 12x9 és 16x11,5 cm közötti méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse