Foto

Zahl der Lose: 411

cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozva, 10,7x18,6 cm és 23,6x17,5 cm
12498.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kertész André (1894-1985): Ködös nap Budapesten 1920 / Hazy day. 1972-es foto-litográfia. Certifikáttal. / Certified photo-lithography  17,5x23,5 cm
12499.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1970 Kolláth Mária bajai fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 18x13 cm
12500.

Rufpreis:
2 400 HUF

Koller Robert (?-): Dupla kompozíció. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 30x39,5 cm
12501.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1965 Kotnyek Antal (1952-2016): Bárpultnál, jelzetlen művészfotó, szép állapotban, 17,5×12 cm
12502.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katkó István: Népakarat, jelzetlen fotó, 12×9 cm
12503.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1935 Cicacsalád, Kováts József fényképész (halványan látszó)  pecsétjével ellátott vintage fotó, 8,3x13,2 cm
12504.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Lithkáné Báthory Kata (feliratozva a hátoldalon), aláírt vintage fotó Orphanidesz János (1876-1939) hagyatékából, művészfólián keresztül másolva, képméret 16x11 cm, papírméret 24x18 cm
12505.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marácz István (1958-): Álmodozó. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett, 37,5x27,5 cm.   Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány.  Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
12506.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
20

Marácz István (1958-): Éjjeli vágy. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett, 37,5x27,5 cm.   Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány.  Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
12507.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
15

Marosi László (?-): 3 db feliratozott művészfotó, 30×40 cm
12508.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1972 Matz Károly budapesti fotóművész vintage fotóművészeti alkotása, jelzés nélkül, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 18x13 cm
12509.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF