Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Ford.: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Géza. Magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Győry Tibor és Bálint Nagy István. Az ember világa. I. köt. Bp.,é.n.,Gutenberg. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.