Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

27

Beschreibung:

A műveltség könyvtára. Az élők világa növény- és állatország. Szerk.: Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor. Bp., 1907, Athenaeum. 817 szövegképpel és 35 műemléklelettel illusztrált. Plakett hiányzik. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés kopott állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf