Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a naprendszeren át. Átdolgozta: Szász Károly. Bp. [1923],Franklin, 311+1 p. Negyedik képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon ragasztásnyomokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf