Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a naprendszeren át. Átdolgozta: Szász Károly. Bp. [1923],Franklin, 311+1 p. Negyedik képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon ragasztásnyomokkal.