Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda, 323 p. Második,változatlan kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott foltos borítóval, meglazult kötéssel és tulajdonosi névbejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert