Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/388-Fernauktion/388.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Anthologia-Humana-Otezer-ev-bolcsessege-Szerk-Hamvas-Bela-Bp-1947-Egyetemi-Nyomda-323~II2324309
2324309
17328
388
Beschreibung: Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda, 323 p. Második,változatlan kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott foltos borítóval, meglazult kötéssel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
: karap_norbert