Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2320162
10048
387
6500
Csergezán Pál (1924-1996): Szekszárdi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×28 cm 2316397
10049
387
Csergezán Pál (1924-1996): Szarvasbőgés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban 27×37,5 cm 2316201
10050
387
Csergezán Pál (1924-1996): Kertvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x29 cm 2270918
10051
387
Csorba Simon László (1943-): Portrék, 2 db mű. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (1996). Egyik lap széle kissé sérült. 29,5x20,5 cm 2298400
10052
387
Csorba Simon László (1943-): Kompozíció, 1979. Ofszet, papír, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Lap sarkaiban kissé sérült (feltehetően rajzszögekkel történt rögzítésből adódott). 41,5x29,5 cm
2323211
10053
387
14000
Csuta György (1952-): Dombvidék. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint 1992-ben szerepelt a festőművész az egri Rudnay Teremben rendezett egyéni kiállításán. Dekoratív fa keretben, 46,5×60 cm 2247888
10054
387
Czibor Ildikó (1969- ): Öröm. Akril, farost, jelzett, 50×70 cm 2029192
10055
387
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Végtelenség. Akril, farost, jelzett (hátoldalon), 70×50 cm
2307884
10063
387
Czinege Zsolt (1964-): Kikötő. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2307887
10064
387
Czinege Zsolt (1964-): Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2307883
10065
387
Czinege Zsolt (1964-): Ló istállóban. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2195048
10066
387
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Puccini. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével és azon ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben, 31x26 cm + Czinkotay Frigyes: Somogyi tájak és emlékek. Kaposvár, 2001, k.n. Kiadói kartonált papírkötésben. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Czinkotay Frigyes által dedikált! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF