Csergezán Pál (1924-1996): Szekszárdi táj. Színezett rézkarc, papír, j... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csergezan-Pal-1924-1996-Szekszardi-taj-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-k~II2320162
2320162
10048
387
6500
Beschreibung: Csergezán Pál (1924-1996): Szekszárdi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×28 cm
: pelikán_kristóf