Csuta György (1952-): Dombvidék. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint 1992-ben szerepelt a festőművész az egri Rudnay Teremben rendezett egyéni kiállításán. Dekoratív fa keretben, 46,5×60 cm