https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 53
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2196211
15621
387
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Galla Ferenc - Horváth István: Judo övvzsgák. 2. javított, bővített kiadás. Bp., 1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben. 1812309
15622
387
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Portisch Lajos-Sárközy Balázs: 600 végjáték. Bp.,1973,Sport. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1983254
15623
387
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1812302
15624
387
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812339
15625
387
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812333
15626
387
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Nikolai Krogius-Anatoli Mazukewitsch: Marshall-Angriff. Berlin, 1989, Sportverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812361
15627
387
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1812341
15628
387
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812354
15629
387
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812369
15630
387
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110840
15631
387
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110707
15632
387
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse