Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 53

Barcza Gedeon: A sakk. Hn., én.,Somody Könyvek. Papírkötésben, firkált borítóval, sérült gerinccel, szakadozott lapszélekkel, kijáró lapokkal és tulajdonosi névbejegyzéssel.
15597.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Linder László: Sakkmezők népe közt. Dr. Linder László válogatott feladványai korunk feladványirodalmának tükrében. Kecskemét, 1947, Magyar Sakkvilág kiadása. Papírkötésben, kissé megfakult lapokkal, sérült gerinccel.
15598.

Rufpreis:
800 HUF

Josef Renggli: München 1972. Olympische Sommerspiele. Spreitenbach, 1972, Gloria. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15599.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport. Kiadói papírkötés.
15600.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vígh Béla: Jóga és tudomány. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15601.

Rufpreis:
1 400 HUF

Donát Tamás-Varga Lajos: Bányász-dossszié. Hatvan év futballtörténete. Várpalota. 1927-1987. Várpalota, 1987., Várpalotai Bányász Sportkör. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
15602.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegyi Iván: Labdarúgó EB könyv. Bp., 2007. Népszabadság Zrt. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15603.

Rufpreis:
800 HUF

766 futballkapus játék és gyakorlat. Kézikönyv tanároknak, edzőknek, játékosoknak. Szerk.: Bernhard Bruggmann. Bp.-Bécs,2004,Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
15604.

Rufpreis:
1 000 HUF

A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.
15605.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes orosz nyelvű sakk könyv tétel, 11 db. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15606.

Rufpreis:
1 000 HUF

15607.

Rufpreis:
1 000 HUF

Graeme Addison: Rafting. Ford.: Németi Tamás. Bp., 2003, Totem Plusz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15608.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF