Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274862
15597
387
Books: Sports, Chess, Alpinism
Barcza Gedeon: A sakk. Hn., én.,Somody Könyvek. Papírkötésben, firkált borítóval, sérült gerinccel, szakadozott lapszélekkel, kijáró lapokkal és tulajdonosi névbejegyzéssel.
2274853
15598
387
Dr. Linder László: Sakkmezők népe közt. Dr. Linder László válogatott feladványai korunk feladványirodalmának tükrében. Kecskemét, 1947, Magyar Sakkvilág kiadása. Papírkötésben, kissé megfakult lapokkal, sérült gerinccel. 2290819
15599
387
Josef Renggli: München 1972. Olympische Sommerspiele. Spreitenbach, 1972, Gloria. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2317677
15600
387
Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport. Kiadói papírkötés.
2318608
15601
387
Vígh Béla: Jóga és tudomány. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói papírkötés.
2317796
15602
387
Donát Tamás-Varga Lajos: Bányász-dossszié. Hatvan év futballtörténete. Várpalota. 1927-1987. Várpalota, 1987., Várpalotai Bányász Sportkör. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban. 2320049
15603
387
Hegyi Iván: Labdarúgó EB könyv. Bp., 2007. Népszabadság Zrt. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés. 2318798
15604
387
766 futballkapus játék és gyakorlat. Kézikönyv tanároknak, edzőknek, játékosoknak. Szerk.: Bernhard Bruggmann. Bp.-Bécs,2004,Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. 2322453
15605
387
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.
2305330
15606
387
Vegyes orosz nyelvű sakk könyv tétel, 11 db. Különféle kiadásban. Változó állapotban. 2324059
15607
387
2322616
15608
387
Graeme Addison: Rafting. Ford.: Németi Tamás. Bp., 2003, Totem Plusz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF