Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318200
15585
387
Books: Sports, Chess, Alpinism
2298882
15586
387
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés. A focista, Deák Ferenc 'Bamba' (1922-1998) aláírásával. 2316672
15587
387
Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 2317741
15588
387
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. 2265920
15589
387
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
2272664
15590
387
Maróczy Géza: A haladó sakkozó vezérkönyve. hn. én. Pantheon kiadás. Papírkötés, javított borító, kicsit kopott, kicsit szakadt, kijáró lapokkal
2274790
15591
387
2271559
15592
387
Maróczy Géza: Világversenyek élén. Visszaemlékezések a magyar sakkozás fénykorának eseményeire.I. rész.Az 1900-1903. évek nemzetközi nagy versenyinek Maróczy játszmái. Bp. 1943. Légrády. 224p. Papírkötésben, szakadozott, foltos állapotban, laza kötéssel.
2274793
15593
387
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, néhány helyen elszíneződött lapokkal.
2274866
15594
387
2272694
15595
387
2274872
15596
387
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF