Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal.