Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdok... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Baktay-Ervin-A-vilag-tetejen-I-II-kotet-Korosi-Csoma-Sandor-nyomdokain-Nyugati-Tibetbe-Mag~II2318380
2318380
15016
387
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
: nagy_andras