Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Ifj. Barta János: A nevezetes tollvonás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói papír kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15782.

Rufpreis:
800 HUF

Fodor Imre: Svéd történelem magyar kapcsolatokkal a 18. századig. Bp., 2001, Nap kiadó. Néhány fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés.
15783.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bíró Sándor: Kisebbségben és többségben. Románok és magyarok. (1867-1940.) Bern, 1989., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
15784.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révai József: Marxizmus, népiesség, magyarság. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15785.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyarok elődeiről és a honfoglalásról. Kortársak és krónikások híradásai. Sajtó alá rendezte: Györffy György. Nemzeti Könyvtár Történelem. Bp., 1975., Gondolat. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel.
15786.

Rufpreis:
1 400 HUF
23

Gulyás Pál: A könyv sorsa Magyarországon I-II. köt. Kézirat gyanánt. Bp.,1961., OSZK Könyvtártudományi és Módszertani Központ. Kiadói papírkötés, a gerinceken kis szakadással, intézményi bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.
15787.

Rufpreis:
2 000 HUF

A lengyelországi események dokumentumai I-III. rész. /1956-1959./ Nemzetközi Dokumentáció. 28-29., 31-32., 33-34. füzet.  MSZMP KB Politikai Főiskolája. A Nemzetközi Munkásmozgalom és a Nemzetközi Politika Mai Kérdései tanszék. Bp., 1972., MTI-Politikai Főiskola. Kiadói papírkötések, intézményi bélyegzővel.
15788.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1998, Szent István-Társulat-Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15789.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dienes István: A honfoglaló magyarok. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Heredtias. Bp., 1972, Corvina. Kiadói papírkötésben.  A szerző, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus szülei részére, közte Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus részére is szóló dedikációval: "Édeskének és Apukának a második kiadás emlékére. Pisti. Bpest, 1974. március."
15790.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dienes István: Les Hongrois Conquérants. Heredtias. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben.
15791.

Rufpreis:
1 000 HUF

Járdányi-Paulovics István: Nagytétényi kutatások. Régészeti Füzetek. 3. Bp.,1957,Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15792.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Nagy Sándor: A magyar nép kialakulásának története. Bp.,2003,Gede. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
15793.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF