Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2306456
19228
385
19000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, nettó: 156 g 2306465
19229
385
Jewellery
Ezüst (Ag) teás pohár tartó, jelzett, alsó peremén horpadásokkal, nettó: 90 g 2306393
19230
385
65000
Jewellery
Ezüst (Ag) virág motívumos tálca, jelzettt, kopásokkal, 21,5x41 cm, nettó: 441 g 2306081
19231
385
Jewellery
Kristály váza ezüst (Ag) talppal. Jelzett. Hibátlan. 20 cm 2296701
19232
385
60000
Jewellery
cca 1910 Angol ezüst (Ag) lábas cukordoboz, belül aranyozott, jelzett, 10×7×9,5 cm, nettó: 182,3 g / England, hallmarked sugar box, signed nett 182,3 g 2302185
19233
385
400000
Jewellery
XX. sz eleje: Paar János 12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 65 darabos. Mesterjegyes, jelzett .szép állapotban, eredeti dobozában. Nettó 1875 g + ezüst nyelű kések, húsvilla, pecsenyetű. Doboz sérült, rajta monogramos fém plakett. / Silver cuttlery set for 12 person. 2302186
19234
385
280000
Jewellery
2224151
19235
385
38000
Jewellery
Ezüst (Ag) rácsos, kínáló tál. Jelzett, szép állapotban. d: 15 cm, m: 7 cm. 226g 2224160
19236
385
32000
Jewellery
De Giovanni ezüst (Ag) art deco kínáló tálka. Jelzett, szép állapotban. d: 20 cm, m: 5 cm. 185 g 2224206
19237
385
38000
Jewellery
Ezüst (Ag), füles serleg. Jelzett, szép állapotban. m: 13 cm 183g 2299112
19238
385
Jewellery
1909 Ezüst fejű sétapálca, Jelzett, gravírozott felirattal 90 cm 2224304
19241
385
55000
Jewellery
Ovális ezüst tálca gravírozott virág mintákkal. Magyar, 1880 körül. Jelzett, szép állapotban. 35x25 cm, 422 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF