Juwelen

Zahl der Lose: 241

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, nettó: 156 g
19228.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) teás pohár tartó, jelzett, alsó peremén horpadásokkal, nettó: 90 g
19229.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) virág motívumos tálca, jelzettt, kopásokkal, 21,5x41 cm, nettó: 441 g
19230.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Kristály váza ezüst (Ag) talppal. Jelzett. Hibátlan. 20 cm
19231.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1910 Angol ezüst (Ag) lábas cukordoboz, belül aranyozott, jelzett, 10×7×9,5 cm, nettó: 182,3 g / England, hallmarked sugar box, signed nett 182,3 g
19232.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

XX. sz eleje: Paar János 12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 65 darabos. Mesterjegyes, jelzett .szép állapotban, eredeti dobozában. Nettó 1875 g + ezüst nyelű kések, húsvilla, pecsenyetű. Doboz sérült, rajta monogramos fém plakett.  / Silver cuttlery set for 12 person.
19233.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

19234.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Ezüst (Ag) rácsos, kínáló tál. Jelzett, szép állapotban. d: 15 cm, m: 7 cm. 226g
19235.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

De Giovanni ezüst (Ag)  art deco kínáló tálka. Jelzett, szép állapotban. d: 20 cm, m: 5 cm. 185 g
19236.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag), füles serleg. Jelzett, szép állapotban. m: 13 cm 183g
19237.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

1909 Ezüst fejű sétapálca, Jelzett, gravírozott felirattal  90 cm
19238.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Ovális ezüst tálca gravírozott virág mintákkal. Magyar, 1880 körül. Jelzett, szép állapotban. 35x25 cm, 422 g
19241.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF