Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2300345
19204
385
Jewellery
Ezüst (Ag) lógós fülbevalópár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 19,96 g
2306453
19205
385
Jewellery
Ezüst (Ag) kiskanél, 7 db, jelzett, egyiken monogrammal, kopott, nettó: 90 g 2167579
19206
385
Jewellery
Ezüst (Ag) bross, borostyánnal 4x2,3 cm 2306807
19207
385
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, koronás függővel, jelzett, h: 60 cm, 1,5×1,5 cm, nettó: 7,8 g 2306806
19208
385
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és gyönggyel díszített fülklipsz, jelzett, deformációval, bruttó: 5,7 g
2306362
19209
385
4600
Jewellery
Ezüst (Ag.) levelet formáló tálka, jelzett, 11,5x10,5 cm, nettó: 24 g 2299624
19210
385
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett. Szép állapotban 93 g, 6,5x9,5x1 cm 2299908
19211
385
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, jelzett, 4×3 cm, nettó: 8,58 g 2306804
19212
385
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsamintás karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 8,2 g 2306802
19213
385
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsamintás nyaklánc, jelzett, h: 56 cm, nettó: 18,8 g 2306758
19214
385
Jewellery
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,9 g 2306760
19215
385
Jewellery
Ezüst(Ag) szólóköves fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF