Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2306354
19216
385
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, végén monogrammal gravírozott, kissé kopott, h:12,5 cm, nettó:49 g 2299623
19217
385
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett. I. világháborús katona tiszt emlék gravírozásával legényének m kis horpadással 71 g, 8x7,5 cm 2306704
19218
385
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, keresztes függővel, jelzett, h: 40 cm, 3×2 cm, nettó: 5,4 g 2306698
19219
385
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás nyaklánc, jelzett, h: 49,5 cm, nettó: 10,8 g 2306725
19220
385
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,1 g 2306724
19221
385
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, angyal medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,5×1,8 cm, bruttó: 8,1 g 2306718
19222
385
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszálas fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,6 g 2306767
19223
385
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, 0,7×1,8 cm, bruttó: 6,2 g 2306762
19224
385
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, mozgó krokodil függővel, jelzett, h: 56 cm, 3,7×1 cm, nettó: 8 g 2298488
19225
385
40000
Jewellery
Ezüst (Ag) színházi táska, bőr béléssel, jelzett, 18×14 cm, bruttó: 221 g
2298360
19226
385
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás tortalapát, jelzett, h: 20 cm, nettó: 48,38 g 2306397
19227
385
24000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF