Juwelen

Zahl der Lose: 241

Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, végén monogrammal gravírozott, kissé kopott, h:12,5 cm, nettó:49 g
19216.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Jelzett. I. világháborús katona tiszt emlék gravírozásával legényének m kis horpadással 71 g, 8x7,5 cm
19217.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, keresztes függővel, jelzett, h: 40 cm, 3×2 cm, nettó: 5,4 g
19218.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) virágmintás nyaklánc, jelzett, h: 49,5 cm, nettó: 10,8 g
19219.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
9

Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,1 g
19220.

Rufpreis:
1 800 HUF
16

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, angyal medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,5×1,8 cm, bruttó: 8,1 g
19221.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) négyszálas fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,6 g
19222.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, 0,7×1,8 cm, bruttó: 6,2 g
19223.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, mozgó krokodil függővel, jelzett, h: 56 cm, 3,7×1 cm, nettó: 8 g
19224.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) színházi táska, bőr béléssel, jelzett, 18×14 cm, bruttó: 221 g
19225.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) rózsás tortalapát, jelzett, h: 20 cm, nettó: 48,38 g
19226.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
11

19227.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF