Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2265382
17209
385
Books: Social sciences
Szilasy János: A nevelés tudománya. 1-2. köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, 1 sztl. lev. Korabeli papírkötésben, jó állapotban.
2299849
17210
385
Books: Social sciences
Szretykó György (szerk.): Tömegkultúra és tömegmanipuláció a modern társadalomban. A média- és a művelődésszociológia új aspektusai. Pécs, 2005, Comenius. Kiadói papírkötésben. 2302279
17211
385
Books: Social sciences
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Miskolc,én., Kir. Magy. egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, kopottas állapotban. 9.oldal lapszéle hiányzik.Volt könyvtári példány. 2300980
17212
385
Books: Social sciences
Magyar tájak néprajzi felfedezői. Vál., szerk., az életrajzokat és a bevezető tanulmányt írt: Paládi-Kovács Attila. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2300984
17213
385
Books: Social sciences
Katona Lajos: Folklór-kalendárium. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2301018
17214
385
Books: Social sciences
2193347
17215
385
Books: Social sciences
2301801
17216
385
Books: Social sciences
1960-1962 Néprajzi Közlemények 2 kötete: Néprajzi közlemények. V. évf. 1. sz. Bp., 1960, Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban. Benne: Kallós Zoltán: Gyímesvölgyi keservesek, Gyilén Nándor: Csűrök a szatmári Erdőháton, Csete Balázs: Karácsonyi és újévi népszokások a kalotaszegi Nyárszón. ...stb.; Vég József: A hagyományos paraszti gazdálkodás ismeretanyaga és szókincse. 1. szántás-vetés. Útmutató füzetek a néprajzi adatgyűjtéshez. VIII. köt. Bp., 1962, Magyar Nemzeti Múzeum-Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2236834
17217
385
Books: Social sciences
Turay Alfréd, Nyíri Tamás, Bolberitz Pál: A filozófia lényege, alapproblémái és ágai. Bp., 1981, Szent István Társulat. Kiadói műbőrkötés.
1996328
17218
385
Books: Social sciences
2262495
17219
385
Books: Social sciences
Földes Béla: A socialismus II. kötet. Bp.,1910, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
2298867
17220
385
Books: Social sciences
Max Adler: Marx a gondolkodó. Ford.: Takács Mária. Bp., 1923, Népszava. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött elülső papírborítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF