Gunda Béla: Műveltség és hagyomány - Studia ethnographica et flokloristica in honorem. Angol, francia és német nyelvű szövegekkel. Debrecen, 1971, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói félvászon-kötés papírborítóban. Borító sérült, de a könyv jó állapotú.
A Magyar Pszichológiai Társaság IV. tudományos jubileumi nagygyűlése. Bp., 1975, Magyar Pszichológiai Társaság. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel. + 1983-1987 Magyar Pszichiátriai Társaság pszichoterápiás szekciójának 14 db füzete + Bagdy Emőke, Forgács Péter, Pál Mária (szerk.): Mérei Ferenc (1909-1986). Emlékkönyv születésének 80. évfordulója alkalmából. Bp., 1989, k.n. Számozott példány (1500/1145). Kiadói papír kötésben.
Lengyel Zsolt: Magyar asszociációs normák enciklopédiája. I. köt. Segédkönyvek a Nyelvészet Tanulmányozásához. 87. Bp.,2008,Tina. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.