Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. Bp., 1943, Barkóczy, (Hellas-ny.), XVI+462 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Helmut Weber: Speciális erkölcsteológia. Szent István Kézikönyvek 4. Bp.,2001, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.