Bücher: Religion

Zahl der Lose: 52

Szentkuthy Miklós: Szent Orpheus Breviáriuma I-II.. Bp., 1973. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17393.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. Bp., 1943, Barkóczy, (Hellas-ny.), XVI+462 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
17394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helmut Weber: Speciális erkölcsteológia. Szent István Kézikönyvek 4. Bp.,2001, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17395.

Rufpreis:
1 400 HUF

Cserháti Ferenc: Hitébresztő a szentmise olvasmányok. A-B-C sorozata. Bp.,(1993.),Szent István-Társulat. Kiadói nyl-kötés.
17396.

Rufpreis:
1 400 HUF

17397.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Dr. Szántó Konrád: A legújabb kor egyháztörténelme 1789-1945. Bp., 1980, Katolikus Teológiai Főiskola. Eredeti papírkötésben.
17398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Legyen akaratod szerint. Kegyeleti katalógus 2000. Szerk.: Emmer Edit. Bp., 2000, Trio Produkció. Kiadói papírkötésben.
17399.

Rufpreis:
1 000 HUF

17400.

Rufpreis:
5 000 HUF

17401.

Rufpreis:
1 600 HUF

17402.

Rufpreis:
1 000 HUF

17403.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Breviarium Romanum...Pars Verna. Venetiis, 1783. Balleoniana. Korabeli, megviselt egészbőr kötésben, előzéklap nélkül. .
17404.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF