Tóth Kálmán: Bibliai életképek a szentföldön. Népszerű bibliai régiségtan. Esztergom, 1935, Laiszky János-ny., 344 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Pirigyi István: A magyarországi görög katolikusok története I-II. Nyíregyháza, 1990, Görög Katolikus Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
William Ferenc Mihály: Máriának, Jézus Anyjának élete. Ford.: Kóta Zoltán. Márton Lajos festőművész fejléceivel. Bp., 1944, Fordítói kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. A fordító által dedikált.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.