Brot des Lebens, oder die Wunder der Göttlichen Liebe im allerheiligsten Altarssakramente. Winterberg / Nordamerika, Steinbrener / Huesman & Bro. Kiadói csont kötésben, aranyozott lapszélek, eredeti dobozával, jó állapotban.
Egyházi könyvtár a magyar reformált vallásu nép számára. I. évf. I-IV. füzet. Szerk.: Révész Bálint. Kiadja: Tiszántúli Református Egyházkerület. Debrecen, 1858-1859., Városi Könyvnyomda, 172+3; 130+1; 188+2;140+4 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé dohos.
Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. A Calvi Könyvkiadó-Társulat által kibocsátott "Biblische Geographie" nyolcadik kiadása nyomán írta: - -. Fametszetekkel és az Ígéretfölde acélmetszetű képével. Pest, 1870, Hornyánszky Viktor-ny., VIII+364 p.+ 1 (Ígéret-földe térképe rajzolta: Gross C. H. kiadta a Calwi Könyvkiadó Társaság, acélmetszetű térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 25x15 cm.) t. Korabeli egészvászon-kötés, a címlap szélén vágott, kissé kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, restaurált.
Georg Worpitz: Manuale Rhetorum seu Quaestiones in Rhetoricam Reverendi Patris Cypriani Soarii é Societate Jesu. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1718, Typis Academicis, per Friedericum Gall, 130 p. Latin nyelven. Átkötött félbőr-kötésben, kopott borítókkal, a címlap és az első 6 lap szélein, kis sérülésekkel.
Pápai halotti énekek. Készítettek és kinyomattak a helvétziai vallástételt követő Dunántúli főtiszteletű egyházkerület rendeléséből. Bp., 1908, Rózsa Kálmán és Neje. Kiadói félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
A római katolikus papság kézikönyve. Összeáll. Dvorzsák János. Bp., 1908, Müller K., LXXX+336+40+2 p.+19 sztl. lev. Benne Magyarország római katolikus plébániáinak betűrendes helységnévtárával is. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Pausz Gyula-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Karcsú Antal Arzén: A szerzetes rendek egyetemes történelme. II-IV. köt. Különös tekintettel a magyar- s erdélyországi szerzetesség jelen létállapotára. Henrion-Fehr, Helyot, Biedenfeld, Fuxhoffer, gr. Montalembert s egyéb kutfők nyomán. Szerk.: - -. Pest, 1867., Bartalits Imre, 274; 295+III; 176+IV p. Kiadói papírkötésben, javított borítókkal, foltosak.
Ravasz László: Legyen világosság I.. Beszédek, írások. Bp, én., Franklin-Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé meglazult kötéssel, de egyébként jó állapotban.
Erdélyi Zsuzsanna (szerk.): Boldogasszony ága. Tanulmányok a nép vallásosság köréből. Bp., 1991, Szent István Társulat, Az apostoli szentszék könyvkiadója. Kiadói kartonált kötésben.
Buzády Tibor: SMagyar Szentek Csarnoka. Magyar vonatkozású szentek, boldogok és tiszteletben álló személyek gyűjteménye. Bp., 2015, Nóra. Számozott! Készült 600 példányban. Ez a könyv a 440. sz. példány. Színes képekkel illusztrálta: Szász Regina. Kiadói kartonált papírkötés.