Tétel

Katalognummer:

17135.
Beendet 385. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

2 600 HUF

Beschreibung:

Fekete Lajos, Mágócsy-Dietz Sándor, Fehér Dániel: Erdészeti növénytan III/1. Részletes növénytan. A virágtalan növények és a nyitvatermők. Sopron, 1935, Máhr Árpád. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, borító hátsó felén apró szakadásokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza