Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 209

Juhász István: Egy 1848-as kormánybiztos élete. Puky Miklós. Dedikált! Karácsond, 1986. Szerzői. Kiadói papírborítóval
15822.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Nagy Sándor: A magyar nép kialakulásának története. Bp.,2003,Gede. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
15823.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gracza György: Talpra magyar! 1848-iki szabadságharcunk rövid története. A serdültebb ifijúságnak. Bp. é.n., Lampel. 245 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, kopottas,  félvászonkötésben.
15824.

Rufpreis:
1 800 HUF

15825.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. 1849-1860. A szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Gergely András. Magyar Ritkaságok. Bp., 1987., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15826.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borvendég Zsuzsanna: Az "impexek" kora. Külkereskedelmi fedéssel folytatott pénzkivonás a "népgazdaságból" a Kádár-rendszer idején az állambiztonsági iratok ügyében. Bp., 2017, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Papírkötés, jó állapotban.
15827.

Rufpreis:
1 600 HUF

Parasztság És Magyarság. Szerk.: Rácz István.Debrecen, 1989, Történelmi-És Klasszika-Filozófiai Intézet.Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15828.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Ádám Sándor: Magyarságunk. Történelmi útravaló. Bp., 1997, a szerző saját kiadása. Negyedik kiadás. Papírkötésben, védőborítóban,jó állapotban. Az író által dedikált.
15829.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pechány Adolf: A Magyarországi tótok. Felsőmagyarországi Minerva. Miskolc , 2000, Felsőmagyarország. papírkötés, jó állapotban.
15830.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

Az Imrédy-per.A vád, a vallomások és az ítélet. Itélt a történelem. Bp, 1945, Hiradó Könyvtár.Egészvászon-kötés,2 oldal restaurált de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány.
15831.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Julius Mader: Huntsville titka. Báró Werner von Braun pályafutásának igaz történet. Bp., 1964, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.
15832.

Rufpreis:
1 400 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p.  Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. A szerző, Koroda Miklós (1909-1978) által dedikált.
15833.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF