Gracza György: Talpra magyar! 1848-iki szabadságharcunk rövid története. A serdültebb ifijúságnak. Bp. é.n., Lampel. 245 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, kopottas, félvászonkötésben.