Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1973, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Állattenyésztéstan. Szerk: Magyari András. Bp., 1952, Mezőgazdasági. Megjelent 2600 példányban. Papírkötés, kopottas állapotban.
17118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes konyha könyv tétel, 3 db. Knézy Judit: Somogy régi ételei. Bp, 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Frank Júlia: Disznótorban. Különleges ételek sertéshúsból. 500 recept. Bp, 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Dr. Ketter László: Gasztronómiánk krónikája. A magyar konyha múltja és jövője. Bp, 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kovács Dénes rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval.
17119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jamie Oliver: Otthonos ízek finom laktató kiadós, Bp, 2014, Park Könyvkiadó, Egészvászon-kötés
17120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db. Dr. Makara György: Orchideák és Broméliák. Trópusi esőerdők növénycsodái otthonunkban. Bp, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. 137 rajzzal és 58 fényképpel + 32 oldal színes táblával. Egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban. + Dr. Martinovich Valér- Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. 134 rajzzal illusztrálva. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. + Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.Hn., én., Black & White Kiadó.  Katona Krisztina és Zubály Sándor rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. + Mezőgazdasági alapismeretek. Ezüstkalászos Tanfolyamok Tankönyve. Bp, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik kiadás. Félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban, meglazult kötéssel.
17121.

Rufpreis:
1 200 HUF

17122.

Rufpreis:
3 000 HUF

17123.

Rufpreis:
1 000 HUF

17124.

Rufpreis:
5 000 HUF

Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
17125.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

17126.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db szakácskönyv: A négy alapíz szakácskönyve, A család szakácskönyve, Saláta ABC
17127.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF