Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2306574
17104
385
Books: Gastronomy and Gardening
Péterfy Tamás: Kertészkedés házhelyparcellákon. Bp., é.n., Lapárusító R.T. Kiadói papír kötésben. 2302868
17105
385
Balázs mester (Dráveczky Balázs) az asztali örömök historikusa:Újabb történetek terített asztalokról és környékükről. Bp., 2000, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2194464
17106
385
900
2299887
17107
385
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel. 2306551
17108
385
Mahács Mátyás: Gyümölcstermesztés és értékesítés. Bp., 1929, Pátria. Kiadói félvászon kötésben, egyik oldal szakadt. 2253235
17109
385
2196062
17110
385
dr. Tegze Miklósné: Sütőipari általános műveletek. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötésben.
2112146
17111
385
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
2219629
17112
385
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott, szakadt, javított papír védőborítóban. 2298997
17113
385
Péter Jánosné: Esély süteményes-könyv. Péter Jánosné 800 receptje. Bp.,1994, Esély. 17. javított, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
2181861
17114
385
2010525
17115
385
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF