Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Vegyes könyvtétel, 4 db. Dr. Makara György: Orchideák és Broméliák. Trópusi esőerdők növénycsodái otthonunkban. Bp, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. 137 rajzzal és 58 fényképpel + 32 oldal színes táblával. Egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban. + Dr. Martinovich Valér- Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. 134 rajzzal illusztrálva. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. + Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.Hn., én., Black & White Kiadó. Katona Krisztina és Zubály Sándor rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. + Mezőgazdasági alapismeretek. Ezüstkalászos Tanfolyamok Tankönyve. Bp, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik kiadás. Félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban, meglazult kötéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras