15612.
Beendet 384. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.