Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2286670
15610
384
Books: Sports, Chess, Alpinism
Raffai Ferenc-Simon Zoltán: Csak a Kispest! Budapest Honvéd FC 2006-2007. [Fót], 2007, Szig-Tim. Kiadói kartonált papírkötés. 2255794
15611
384
3400
2255796
15612
384
3400
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
2290406
15613
384
4200
Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Kiadói kartonálásban 2063679
15614
384
Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény. 1831892
15615
384
2087058
15616
384
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2172151
15617
384
Erőemelés. Jegyzet. Kötelező olvasmány a Testépítő és Erőemelő kétéves edzőképző számára. Bp.,1991,Magyar Testépítő és Erőemelő Szövetség. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval. Ritka!
2262416
15618
384
Bernáth Tibor: A Rummy-játék és szabályai. Bp., 1928., Révai, 15+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2265920
15619
384
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
2266227
15620
384
Maróczy Géza: Így kezdtem. Maróczy Géza visszaemlékezései sakkmesteri pélyafutásának kezdetére. Bp, 1942, Légrády Testvérek Rt., 192 p. Kiadói papírkötés, számos szöveg közti ábrával illusztrálva, kissé szakadt és foltos borítóval. 152-160. oldal lap tetején sérült, hiányos. Volt könyvtári, részben felvágatlan példány. 2240620
15621
384
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF