https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 53
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1812302
15624
383
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812339
15625
383
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812333
15626
383
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Nikolai Krogius-Anatoli Mazukewitsch: Marshall-Angriff. Berlin, 1989, Sportverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812361
15627
383
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1812341
15628
383
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812354
15629
383
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812369
15630
383
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110840
15631
383
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110697
15632
383
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés. 2110707
15633
383
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110577
15634
383
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2063888
15635
383
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse