Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója)
Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.