Dr. Kenneth Kamler: Orvos az Everesten. Sürgősségi ellátás a világ tetején. Egyben személyes beszámoló az 1996-os tragédiáról. Edmund Hilary előszavával. H.n., é.n., Kelly Kft. Kiadói kartonált kötésben.
Sz. Bozsik Nóra - Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az egyik szerző, Sz. Bozsik Nóra Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló rajzos dedikációval. "Dienes (Frakk) Pistának, a jó - azaz lóbarátnak szeretettel."
Hegyi Iván: Bomba szamba. Ötcsillagos brazil futball. Bp., 2008., Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző érdekes dedikációjával.
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés,