Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
Vegyes lovaglás témájú könyvtétel, 2 db. Magyar Imre - Győrffy-Villám András: Iskolalovaglás. Spanyol lovasiskola Magyarországon. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban + Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.