Gyümölcsfajta és áruismeret. Egyetemi jegyzet. Szerk.: Dr. Gyuró Ferenc. Bp.,1979., Kertészeti Egyetem. Termesztési Kar - Tartósipari Kar. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Tizenegyedik kiadás. Bp., 1929, Váncza és Társa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányzó hátoldali borítóval és lapokkal. + D.-né Mittag Margit (szerk.): A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj-, és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Harmadik kiadás. Bp., 1938, Singer és Wolfner.
Kurtz Béla: A szállodásipar. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 2+273 p. + 9 t. (mellékletekkel.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.