Herendi virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, máz kopásokkal ... https://www.darabanth.com/de/380-Fernauktion/380.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~34/Herendi-virag-mintas-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-maz-kopasokkal-d-15-cm~II2222276
2222276
11104
380
Beschreibung: Herendi virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, máz kopásokkal d: 15 cm
: kozár_edit