Kolligátum a Modern Könyvtár 4 kötetéből:
Ujhelyi Nándor: Arisztokratizmus. Némely hanyag és töredékes eszméje Theodor D'Yhkassar uriembernek.;
Lukács György: Esztétikai kultura. Tanulmányok.;
Dr. Varjas Sándor: Az álomról. Freud álomelmélete.;
Szilágyi Géza: Ez Pest! Bp.,[1914-1913],Athenaum, 56; 91+1;79+1;48 p. Átkötött kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.